Zarządzanie dokumentacją projektową z wykorzystaniem funkcjonalności programu Autodesk Vault.

Webinarium poświęcone tematyce zarządzania dokumentacją projektową z wykorzystaniem funkcjonalności programu Autodesk Vault. W czasie prezentacji zostanie przedstawiony proces tworzenia i przetwarzania danych projektowych w zespołach inżynierskich obejmujących między innymi: ponowne wykorzystanie danych projektowych, zarządzanie wersjami, szybkie odszukiwanie istniejącej dokumentacji w wersji Vault Basic, zarządzanie zmianami, określanie cyklów życia produktów, automatyczne nazewnictwo plików itp. w wersji Vault Professional.

 

Aby otrzymać dostęp do prezentacji wideo prosimy wypełnić poniższy formularz.
Nazwa firmy / instytucji
Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arkance Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.081997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 z 1997r.).
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez Arkance Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz 1204)Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://cadportal.pl/rodo

  • Facebook
  • YouTube