Register
A password will be e-mailed to you.

Wykorzystanie chmury punktów w projekcie budowlanym dzięki Autodesk ReCap i Autodesk Revit.

Film poświęcony tematyce wykorzystania chmury punktów w projekcie budowlanym dzięki Autodesk ReCap, który pozwala architektom, inżynierom i wykonawcom tworzyć inteligentne zbiory danych 3D ze skanów laserowych, a następnie wykorzystywać je jako podstawę do stworzenia projektu budowlanego w Autodesk Revit.

 

Aby otrzymać dostęp do prezentacji wideo prosimy wypełnić poniższy formularz.
Nazwa firmy / instytucji
Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arkance Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.081997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 z 1997r.).
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez Arkance Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz 1204)
Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://cadportal.pl/rodo/

  • Facebook
  • YouTube