Premiera Autodesk Civil 3D 2019 – webinarium

Od dziś na rynek wchodzi nowa wersja oprogramowania do modelowania 3D projektu infrastrukturalnego. Autodesk Civil 3D 2019 nie tylko zmienił nazwę (poprzednio: AutoCAD Civil 3D). Twórcy oprogramowania wprowadzili nowości, które zmniejszą ilość żmudnych i powtarzalnych czynności wykonywanych ręcznie każdego dnia podczas projektowania. To jednocześnie przyczyni się do ograniczenia ogólnych kosztów tworzenia całego projektu. 

Co nowego w Autodesk Civil 3D 2019?

Dokładnie 19 kwietnia 2018 wchodzi na rynek polska wersja oprogramowania Civil 3D 2019. Jakie nowości przyniosła wersja v19? Zachęcamy do sprawdzenia podczas czwartkowego webinarium – 19.04.2018 o godzinie 10.00.

Dlaczego warto wziąć udział w webinarium Autodesk Civil 3D 2019?

Biorąc udział w wydarzeniu jako pierwsi pokażemy:

  1. Modernizację dróg i ulic za pomocą rewelacyjnych narzędzi
  2. Przeniesienie całego korytarza drogowego z programu Infraworks do Autodesk Civil 3D
  3. Przekroje drogowe w stu procentach zgodne z wymaganiami

 

FORMULARZ REJESTRACJI

Imię i nazwisko:
Telefon kontaktowy:
Adres e-mail:
Zgodnie z prawem, aby przetworzyć Twoją rejestrację, musimy też poprosić Cię o wyrażenie zgody na przetwarzanie w/w danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 z 1997r.).

Możesz się też opcjonalnie zapisać do naszego newslettera, który będzie Cię informował na bieżąco o newsach w świecie CAD, najciekawszych wydarzeniach, praktycznych narzędziach i wielu innych. W każdej chwili możesz się łatwo z niego wypisać.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz 1204)Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://cadportal.pl/rodo

  • Facebook
  • YouTube