Register
A password will be e-mailed to you.

Biuletyn Civil 3D: Odprowadzanie wód opadowych cz.1

Najbliższą serię biuletynów chciałbym poświęcić tematyce odprowadzania wód opadowych, która jest nieodłącznym zagadnieniem w trakcie powstawania inwestycji drogowej. AutoCAD Civil 3D wraz z dodatkiem „Storm & Sanitary Analysis” (do pobrania z Centrum Subskrypcyjnego Autodesk) posiadają zestaw narzędzi, dzięki którym projektowanie odwodnienia staje się łatwiejsze.
W tym biuletynie, na podstawie powierzchni terenu w okolicy wiaduktu, przygotuję zlewnie, które będą później stanowić punkt wyjścia do określenia ilości ścieków deszczowych, które należy odprowadzić.

 

Aby otrzymać dostęp do biuletynów technicznych AutoCAD Civil 3D prosimy wypełnić poniższy formularz.
Nazwa firmy / instytucji
Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arkance Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.081997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 z 1997r.).
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez Arkance Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz 1204)Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://cadportal.pl/rodo

  • Facebook
  • YouTube