Nowy Autodesk AutoCAD 2019 – aż 9 narzędzi w jednym oprogramowaniu

 

Od 22 marca 2018 kupując jedno oprogramowanie Autodesk AutoCAD, każdy klient otrzymuje dostęp do pakietu wielu programów wertykalnych. Nowa wersja AutoCAD 2019 zawiera aż 9 dodatkowych programów (niedostępnych do tej pory w zwykłym AutoCADzie), w tym AutoCAD Architecture, Mechanical, Electrical, Map 3D, MEP, Raster Design, Plant 3D oraz aplikacje AutoCAD web i AutoCAD mobile. To oznacza aż 9 nowych funkcjonalności przy zakupie tylko jednego oprogramowania.

Najnowsza wersja najpopularniejszego programu CAD do projektowania 2D i 3D to przede wszystkim większa wydajność i wszechstronność. Nowy software zawiera cały pakiet narzędzi do projektowania w branży architektonicznej, mechanicznej, elektrycznej, instalacyjnej i geodezyjnej. Dodatkowo klientowi udostępniane są dwie aplikacje: AutoCAD web i AutoCAD mobile.

Only One AutoCAD 2019 – co nowego?

Oprogramowanie wykorzystywane w branży architektonicznej umożliwia dostęp do wyspecjalizowanych funkcji projektowania budynków, w tym do ponad 8000 stylów oraz obiektów architektonicznych, automatycznych planów pięter, sekcji i elewacji. W branży przemysłowej oddaje inżynierom ponad 700 000 wbudowanych części produkcyjnych oraz funkcje i symbole przyśpieszające projektowanie produktu. Od dziś korzystając z popularnego AutoCAD’a możemy automatycznie generować części maszyn i tworzyć zestawienia materiałowe, dzięki wyspecjalizowanym funkcjom mechanicznym. Swoją przestrzeń w programie posiada również branża elektryczna, dla której przygotowano ponad 65 000 symboli. Efekt? Zwiększona szybkość projektowania systemów i instalacji elektrycznych.

Uzupełnieniem popularnego AutoCAD’a jest funkcjonalność oprogramowania MEP (narzędzia do projektowania instalacji i obwodów elektrycznych dla instalacji HVAC i hydrauliki), oprogramowania Plant 3D (narzędzia wspomagającego projektowanie instalacji rurowych w przemyśle), programu MAP 3D (narzędzia umożliwiającego łączenie danych GIS i CAD) oraz programu Raster Design (narzędzia do przekształcenia danych rastrowych w wektorowe oraz kalibracji map).

Do programu Autodesk AutoCAD 2019 dochodzą również dwie aplikacje. Aplikacja internetowa AutoCAD to przede wszystkim możliwość przeglądania, tworzenia i edytowania rysunków na dowolnym komputerze. Aplikacja mobilna AutoCAD daje szansę użytkownikom na przeglądanie, tworzenie i edytowanie rysunków programu AutoCAD na urządzeniach mobilnych z systemem iOS, Android lub Windows.

Jeszcze więcej informacji? Zachęcamy do pobrania plików PDF: Autodesk AutoCAD 2019 – ulotka do pobrania oraz Autodesk AutoCAD 2019 – FAQ (najczęściej zadawane pytania).

 

Jak Autodesk AutoCAD 2019 sprawdza się w projektowaniu? Zobacz zapowiedź i pobierz dostęp do pełnowymiarowego materiału. 

Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji filmu AutoCAD 2019 prosimy wypełnić poniższy formularz.
Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cadportal.pl zgodnie z ustawą z dnia 29.081997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 z 1997r.).
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez Arkance Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz 1204)
Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://cadportal.pl/rodo/

  • Facebook
  • YouTube