Najlepsze skanery do zadań specjalnych (nie tylko do fotografii)

Skanery WideTEK firmy Image Access to seria wydajnych urządzeń płaskich o obszarach skanowania A3+ i A2+ oraz rolkowych o szerokościach 36, 44 i 48 cali. Przeznaczone do skanowania map, plakatów, projektów CAD, zdjęć i innych materiałów wymagających precyzji, szybkości oraz bezpieczeństwa skanowanych prac.

Nowy model skanera WideTEK® 36CL

Niemiecka firma Image Access już od ponad 25 lat produkuje skanery w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Dzięki doświadczeniu, dbałości o jakość produktów i innowacyjnym rozwiązaniom, wychodzącym naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, Image Access jest uznanym liderem w rynku skanerów wielkoformatowych.

Dzięki zintegrowanemu komputerowi z oprogramowaniem, przejrzystemu interfejsowi i obsłudze za pomocą panelu dotykowego, skanery WideTEK są proste i intuicyjne w użytkowaniu. Urządzenia te nie wymagają do pracy zewnętrznego komputera, ale umożliwiają nam łatwą integrację z istniejącymi strukturami sieciowymi, skanowanie bezpośrednio do SMB, FTP, hot folderu, USB, email lub do chmury, zdalny dostęp poprzez Intranet oraz Internet, a także obsługę z urządzeń mobilnych.

Skanery Image Access zbudowane są w oparciu o technologie CIS lub CCD, dzięki czemu każdy użytkownik może wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie do swoich potrzeb. Znajdują one zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość skanowania i jego wydajność: skanowanie map, plakatów, fotografii, projektów i rysunków CAD, archiwizowanie prasy,  katalogów czy magazynów.

Dzięki technologii przechwytywania obrazu powierzchni w 3D, skanery WideTEK w technologii CCD potrafią uchwycić każdy szczegół skanowanego obiektu i przedstawić fakturę jego powierzchni. Taka funkcjonalność  poszerza możliwości zastosowań tych urządzeń o kontrolę jakości w przemyśle lub analizę powierzchni, skanowanie pisma Braille’a (np. opakowania do leków), przechwytywanie faktur tkanin, płytek, kamieni, w celu kopiowania lub prezentacji na stronach internetowych czy katalogach i wiele innych.

Zapytaj o skaner na Aspero.pl

  • Facebook
  • YouTube