Biuletyn Civil 3D: Modelowanie zjazdów do posesji

W tym wydaniu biuletynu chcielibyśmy poruszyć przydatne zagadnienie jakim jest przyporządkowywanie krawędzi drogi do właściwych kodów w zespole. W tym przypadku zrobiono to na przykładzie wjazdu do posesji. Poruszono także problematykę odsunięć, które pozwalają prowadzić pewien fragment zespołów zawsze prostopadle do wybranej linii trasowania (lub polilinii). Na pozór wszystko to może wydawać się łatwe, ale w gąszczu krawędzi może przysporzyć wiele kłopotów.

 

Aby otrzymać dostęp do biuletynów technicznych AutoCAD Civil 3D prosimy wypełnić poniższy formularz.
Nazwa firmy / instytucji
Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arkance Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.081997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 z 1997r.).
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez Arkance Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz 1204)Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://cadportal.pl/rodo

  • Facebook
  • YouTube