Lenovo ThinkStation P320 SFF

Lenovo Thinkstation P320 SFF

Lenovo ThinkStation P320 SFFCENA NETTO: 3 930,00zł

Stacja została zaprojektowana z myślą o profesjonalnym projektowaniu. Gwarantuje ona efektywność pracy oraz wydajność w swej dziedzinie, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jednostka na pokładzie posiada procesor marki Intel z serii i7 siódmej generacji, jest to model 7700, pracujący na czterech rdzeniach fizycznych oraz ośmiu wątkach logicznych. Bazowe taktowanie każdego z rdzeni wynosi 3,6GHz, z kolei tryb Turbo pozwala tę wartość zwiększyć do 4,2GHz. Procesor jest techniki 14nm, posiada wbudowaną pamięć L3 Cache o pojemności 8MB. Jego pobór mocy wynosi średnio około 65W. Układ graficzny stacji to Intel HD Graphics 630, będący jednostką zintegrowaną Intelowskiego procesora. Pamięć operacyjna komputera składa się z pojedynczej kości pamięci RAM, liczącej 8GB. Jej rodzaj to standardowe dziś DDR4, pracujące z częstotliwością 2400MHz, co zapewnia błyskawiczną pracę z programami. Liczba wolnych banków pamięci wynosi 3 sztuki, zatem maksymalna ilość pamięci operacyjnej, jaką można zainstalować w jednostce, wynosi 64GB. Na pamięć masową składa się pojedynczy dysk twardy HDD o pojemności 1TB (1000GB) typu SATA III. Prędkość obrotowa silnika dysku jest równa 7200 obrotów na minutę. Zatem mamy gwarancję, że na naszym komputerze nigdy nie zabraknie miejsca na kolejne aplikacje. Płyta główna pochodzi od sławnej marki Intel o chipsecie C236. Ma ona wbudowane cztery sloty PCI-E 1x, z czego dwa z nich wolne, cztery sloty PCI-E x16, z czego również dwa wolne. Ponadto, komputer jest w posiadaniu zintegrowanej karty dźwiękowej firmy Realtek o modelu ALC662, a także zintegrowanej karty sieciowej o maksymalnej przepustowości 1000Mb na sekundę. Wszystko pozostaje zamknięte w obudowie typu tower. Jest ona małych rozmiarów, co daje więcej możliwości, jeśli chodzi o umiejscowienie sprzętu, ponieważ zajmuje mniej miejsca, niż jej konkurencja. Stacja posiada wbudowany napęd DVD-+RW. Interfejsy w stacji to sześć USB 3.0, dwa USB 2.0, jedno wejście na mikrofon, jedno wejście słuchawkowe, dwa DisplayPorty, jeden RJ-45. Na komputerze znajduje się zainstalowany system operacyjny Windows 10 Professional w wersji 64-bitowej. Dodatkowo produkt posiada certyfikat Energy Star 6.1, co gwarantuje najwyższą klasę w energooszczędności.

 

OPIS:

 

ThinkStation P320 Small Form Factor to stacja robocza, na którą można liczyć pod względem niezawodności i wydajności w zadaniach o znaczeniu krytycznym. Ta kompaktowa i skalowalna stacja robocza dostępna z wydajnymi procesorami Intel® Core™ i nowej generacji i Xeon® oraz najnowocześniejszą grafiką NVIDIA® Quadro® wyróżnia się najszybszą pamięcią masową na rynku. P320 to komputer, który zaspokoi nie tylko obecne, ale i przyszłe potrzeby Twojej firmy.

 

ThinkStation P320 to komputer prosty w utrzymaniu dzięki takim udogodnieniom jak wbudowane uchwyty czy dostęp beznarzędziowy. Można go wygodnie instalować i przenosić oraz łatwo modernizować jego wyposażenie. Oszczędzająca miejsce obudowa typu tower o pojemności 12 l mieści różne porty umożliwiające dostosowywanie, napęd dysków optycznych ultraslim, czytnik kart pamięci 29 w 1 oraz gniazda Intel® Thunderbolt™ 3.

 

Model P320, podobnie jak wszystkie poprzednie stacje robocze ThinkStation, przeszedł rygorystyczne, ekstremalne testy. Otrzymał certyfikaty niezależnych producentów oprogramowania i ma pamięć z kodowaniem korekcyjnym ECC, która zapewnia jeszcze większą dokładność i niezawodność.

 

Jakość powietrza w pomieszczeniach jest ściśle związana z naszym stanem zdrowia. Dlatego P320 spełnia wymagania najwszechstronniejszych światowych norm dotyczących emisji substancji chemicznych. Dzięki temu model ten ma certyfikat GREENGUARD® i jest tak energooszczędny, że uzyskał certyfikaty EPEAT Gold i ENERGY STAR 6.1 oraz działa z zasilaczem klasy do 80 PLUS® Platinum. W ten sposób P320 działa z korzyścią nie tylko dla środowiska, ale i wyników finansowych Twojej firmy.

  • Facebook
  • YouTube