HP Z420 – profesjonalizm w atrakcyjnej cenie

Stacja robocza HP Z420Stacja robocza HP Z420 to model zapewniający nam profesjonalne rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Duże możliwości rozbudowy oraz beznarzędziowa obsługa sprawiają, że użytkownik może w łatwy i bezproblemowy sposób modyfikować konfigurację swojego sprzętu. Dzięki opcjonalnemu zastosowaniu chłodzenia cieczą, możemy cieszyć się jeszcze cichszą i bardziej komfortową pracą. Zastosowanie najnowszych procesorów Intel Xeon E5-1600v2 i E5-2600v2 zapewnia użytkownikowi najwyższą wydajność. Obsługa nawet 8 rdzeni przetwarzania to gwarancja, że stacja robocza HP Z420 nie spowolni tempa pracy użytkownika.

Stacja robocza Z420 to również możliwość zastosowania najnowszych kart graficznych od wiodących producentów Nvidia oraz AMD. Stacja oferuje możliwość wyboru od profesjonalnych kart graficznych 2D do najbardziej zaawansowanych rozwiązań dedykowanych do grafiki trójwymiarowej. Dzięki możliwości zainstalowania nawet do 64GB pamięć RAM praca nawet z dużymi projektami nie będzie stanowić problemu.

Stacja posiada również bardzo duże możliwości konfiguracji w zakresie pamięci masowej. W HP Z420 mamy możliwość wykorzystania nawet do czterech dysków w technologii SATA Solid State Drive,  SATA Hard Drive oraz dysków SAS Hard Drive o prędkościach obrotowych do 15tys. obrotów/min. Dzięki zasilaczowi o mocy 600 W i sprawności 90% oraz obsłudze nawet ośmiu monitorów, stacja robocza HP Z420 zapewnia moc i przestrzeń roboczą pozwalające pracować jeszcze wydajniej. Stacje robocze HP są oferowane w konfiguracjach z niską zawartością halogenu i z certyfikatem ENERGY STAR®. Trzyletnia standardowa ograniczona gwarancja na części, robociznę i serwis u klienta z możliwością rozszerzenia do 5 lat daje poczucie bezpieczeństwa i pewności sprzętu na którym pracujemy.

  • Facebook
  • YouTube