Cykl webinariów – #1 ReCap Pro, Infraworks i Civil 3D w procesie modernizacji dróg

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem ostatnim webinarium o nowościach w programie Autodesk Civil 3D 2019, zdecydowaliśmy się na uruchomienie całego cyklu webinariów. Tematyka cyklu będzie zorientowana na szybsze i bardziej efektywne projektowanie infrastruktury. Pokażemy jeszcze więcej sposobów, jak zmniejszyć ilość żmudnych i powtarzalnych czynności, które wykonujesz ręcznie każdego dnia podczas projektowania. Efekt? Znaczne ograniczenie kosztów tworzenia projektu.

Cykl webinariów – #1 ReCap Pro, Infraworks i Civil 3D w procesie modernizacji dróg

Kiedy najbliższe webinarium? 

Najbliższe i jednocześnie pierwsze webinarium zostało zaplanowane na 7 czerwca (czwartek) o godzinie 10.00. Prezentacja online potrwa nie dłużej niż trzy kwadranse.

Dlaczego warto wziąć udział w webinarium?

Biorąc udział w wydarzeniu każdy uczestnik dowie się, jak przy pomocy zintegrowanego procesu w programach Autodesk ReCap Pro, InfraWorks i Civil 3D znacznie przyspieszyć czas przygotowania projektu modernizacji drogi i ograniczyć ilość błędów projektowych.

Tematyka kolejnych webinariów

W następnym webinarium zobaczysz, jak samodzielnie stworzyć przekroje drogowe w stu procentach zgodne z wymaganiami przy współpracy programów Civil 3D i Subassembly Composer.

Uwaga: Tematyka kolejnych webinariów będzie dostosowana do zapotrzebowania słuchaczy. Zachęcamy do zgłaszania tematów wypełniając jedno dodatkowe pole w formularzu rejestracyjnym, znajdującym się poniżej.

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WEBINARIUM ONLINE

[contact-form-7 id=”16174″ title=”Rejestracja na webinarium – cykl AEC”]

  • Facebook
  • YouTube