Cykl webinariów – #1 ReCap Pro, Infraworks i Civil 3D w procesie modernizacji dróg

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem ostatnim webinarium o nowościach w programie Autodesk Civil 3D 2019, zdecydowaliśmy się na uruchomienie całego cyklu webinariów. Tematyka cyklu będzie zorientowana na szybsze i bardziej efektywne projektowanie infrastruktury. Pokażemy jeszcze więcej sposobów, jak zmniejszyć ilość żmudnych i powtarzalnych czynności, które wykonujesz ręcznie każdego dnia podczas projektowania. Efekt? Znaczne ograniczenie kosztów tworzenia projektu.

Cykl webinariów – #1 ReCap Pro, Infraworks i Civil 3D w procesie modernizacji dróg

Kiedy najbliższe webinarium? 

Najbliższe i jednocześnie pierwsze webinarium zostało zaplanowane na 7 czerwca (czwartek) o godzinie 10.00. Prezentacja online potrwa nie dłużej niż trzy kwadranse.

Dlaczego warto wziąć udział w webinarium?

Biorąc udział w wydarzeniu każdy uczestnik dowie się, jak przy pomocy zintegrowanego procesu w programach Autodesk ReCap Pro, InfraWorks i Civil 3D znacznie przyspieszyć czas przygotowania projektu modernizacji drogi i ograniczyć ilość błędów projektowych.

Tematyka kolejnych webinariów

W następnym webinarium zobaczysz, jak samodzielnie stworzyć przekroje drogowe w stu procentach zgodne z wymaganiami przy współpracy programów Civil 3D i Subassembly Composer.

Uwaga: Tematyka kolejnych webinariów będzie dostosowana do zapotrzebowania słuchaczy. Zachęcamy do zgłaszania tematów wypełniając jedno dodatkowe pole w formularzu rejestracyjnym, znajdującym się poniżej.

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WEBINARIUM ONLINE

Imię i nazwisko:
Telefon kontaktowy:
Adres e-mail:
Proponowany temat webinarium
Zgodnie z prawem, aby przetworzyć Twoją rejestrację, musimy też poprosić Cię o wyrażenie zgody na przetwarzanie w/w danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 z 1997r.).

Możesz się też opcjonalnie zapisać do naszego newslettera, który będzie Cię informował na bieżąco o newsach w świecie CAD, najciekawszych wydarzeniach, praktycznych narzędziach i wielu innych. W każdej chwili możesz się łatwo z niego wypisać.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz 1204)Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://cadportal.pl/rodo

  • Facebook
  • YouTube