Canon IPF 510

Ten niewielki ploter jest idealnym rozwiązaniem dla niewielkich pracowni w których niezbędne są częste wydruki w rozmiarze A2. Doskonała jakość wydruku sprawia że ploter doskonale nadaje się do zastosować zarówno CAD i GIS jak również do wydruków artystycznych plakatów.

iPF 510

Głównym autem tego urządzenia jest jego rozmiar, a związany z nim maksymalny rozmiar wydruku w formacie A2 sprawia, iż koszt zarówno zakupu jak i eksploatacji plotera jest bardzo mały. Dodatkowo długość niespełna 82 cm sprawia, iż znalezienie dla niego miejsca nawet w małym pomieszczeniu nie sprawi większej trudności.
Jako że jest to najmniejszy ploter Canona występujący obecnie na rynku postanowiliśmy przetestować go w naszym sklepie. Okazało się, iż możliwy staje się wydruk w formacie A2 w niespełna 21 sekund. Z pewnością ten fakt przekona osoby, którym bardzo zależy na czasie wydruku.

510_2 510_1

Sześć wkładów atramentowych sprawiają, iż wydruk staje się rzeczywiście wyraźniejszy jak również bardzo oszczędny. Posiadając taki ploter odnosi się wrażenie posiadania rozszerzonej drukarki, która to jednak ma możliwość wydruku prac o długości nawet 914 mm.

510_3

Bez wątpienia jest to rozwiązanie idealne dla małych przedsiębiorstw lub samodzielnych specjalistów potrzebujących szybkiego wydruku w ograniczonym formacie.

  • Facebook
  • YouTube