Autodesk Product Design Suite

PRDS-STD

Pakiety Autodesk Product Design Suite są uniwersalnymi i przystępnymi kosztowo rozwiązaniami do tworzenia nowatorskich produktów. Zawierają optymalny zestaw oprogramowania do projektowania, wizualizacji i symulacji na wszystkich etapach procesu projektowania produktów (w zależności od wersji). Umożliwiają sprawne wprowadzanie elementów innowacyjnych oraz szybsze reagowanie na zmieniające się wymagania rynku, na każdym etapie tworzenia produktu.

Autodesk Product Design Suite dają również znaczące oszczędności. Sprawiają, że oferowane programy są łatwiejsze do wdrożenia, użytkowania i utrzymania co w efekcie spowoduje obniżenie kosztów w porównaniu z pojedynczym produktem.

Autodesk Product Design Suite Standard to dedykowane rozwiązanie dla projektantów i inżynierów, którzy chcą w pełni wykorzystywać posiadane narzędzia w procesie projektowania 2D z jednoczesną możliwością wizualizacji tworzonych produktów.

Autodesk Product Design Suite Premium zawiera wszystkie możliwości pakietu Standard z rozszerzeniem o narzędzia do cyfrowego prototypowania i wizualizacji projektu. Pakiet Premium zawiera wszystkie opcje pakietów Standard plus dodatkowe możliwości.

Autodesk Product Design Suite Ultimate – zaawansowane narzędzia do cyfrowego prototypowania, modelowania powierzchni, wizualizacji, symulacji, wzornictwa przemysłowego oraz projektowania części z tworzyw sztucznych.Pakiet Ultimate zawiera wszystkie opcje pakietów Standard i Premium plus dodatkowe możliwości.

 

 

 

Samouczek

Bezpłatna publikacja została przygotowana w taki sposób, aby przeprowadzić Cię przez podstawowe procesy projektowania trójwymiarowego wyrobów i pokazać jak pakiet oprogramowania Autodesk Product Design Suite może usprawnić procesy powstawania wyrobów.

pp-prdsPodczas pracy nad niniejszym projektem zobaczysz jak dzięki modelowaniu 3D możesz szybko stworzyć i dopracować projekt swojego wyrobu i jednocześnie łatwo przygotować i modyfikować niezbędną dokumentację rysunkową. Ćwiczenia, przygotowane na potrzeby niniejszego pierwszego projektu, ilustrują kluczowe elementy procesu projektowania pojedynczych części oraz zespołów.

Mamy nadzieję, że ten zbiór ćwiczeń pokaże korzyści zastosowania oprogramowania Autodesk Product Design Suite i możliwości usprawnienia procesu rozwijania wyrobów.

Materiał zawiera podręcznik w postaci elektronicznej (PDF) oraz pliki niezbędne do wykonania ćwiczeń.

Spis treści:

 • Projektowanie koncepcyjne w programie AutoCAD Mechanical
 • Konstruowanie wyrobu w Autodesk Inventor
 • Konfiguracja projektu w Autodesk Inventor
 • Ćwiczenie: Z 2D do 3D
 • Ćwiczenie: Edycja modelu STEP, ponowne użycie posiadanej geometrii
 • Ćwiczenie: Symulacja i analiza projektowanego urządzenia
 • Ćwiczenie: Dokumentacja projektu
 • Prezentacja projektu
 • Ćwiczenie: Projektowanie koncepcyjne w programie Alias
 • Ćwiczenie: Zaawansowana wizualizacja i animacja w programie Autodesk 3ds Max Design

Aby otrzymać bezpłatny samouczek „Pierwszy Projekt” prosimy o kontakt z działem handlowym.

[contact-form-7 id=”10074″ title=”samouczek-aprds”]

 

baner-aspero

 • Facebook
 • YouTube