Autodesk Infrastructure Design Suite

Infrastructure Design Suite 2014

Pakiety Autodesk Infrastructure Design Suite obejmują zarówno klasyczne rozwiązania oparte na AutoCAD, jak i kompleksowy zestaw narzędzi pomagający projektantom infrastruktury drogowej i sieciowej, urbanistom, inżynierom środowiska, analitykom i planistom realizować cały proces – od projektu poprzez wizualizację, symulację, dokumentację oraz budowę.

Autodesk Infrastructure Design Suite Standard to dedykowane rozwiązanie dla urbanistów, inżynierów środowiska i analityków, którzy chcą w pełni wykorzystywać posiadane narzędzia w procesie projektowania i podejmowania decyzji z jednoczesną możliwością animacji obiektów infrastruktury.

Autodesk Infrastructure Design Suite Premium zawiera wszystkie możliwości pakietu Standard z rozszerzeniem o narzędzia dedykowane inżynierom lądowym do projektowania infrastruktury, wizualizacji oraz pracy w technologii BIM.

Autodesk Infrastructure Design Suite Ultimate zawiera wszystkie możliwości pakietów Standard i Premium z rozszerzeniem o narzędzia dedykowane projektantom infrastruktury drogowej i sieciowej oraz konstruktorom do symulacji procesu budowy.

Pakiety te sprawiają, że oferowane programy są łatwiejsze do wdrożenia, użytkowania i utrzymania co w efekcie spowoduje obniżenie kosztów w porównaniu z pojedynczym produktem.

Pakiet Autodesk Infrastructure Design Suite obejmuje program AutoCAD Civil 3D, usprawniający projekty transportowe dzięki nowym narzędziom modelowania dróg oraz zintegrowanym narzędziom do analizy kanalizacji burzowej i sanitarnej.

 

 

baner-aspero

  • Facebook
  • YouTube