Autodesk Building Design Suite – kompleksowe rozwiązanie dla biur wielobranżowych.

Tworzenie rysunków koncepcyjnych, parametryczne rysunki architektury, analiza energetyczna budynku, analiza konstrukcji, detalowanie konstrukcji, bezkolizyjne projektowanie instalacji, koordynacja branż.

 

  Aby otrzymać dostęp do prezentacji wideo prosimy wypełnić poniższy formularz.
  Nazwa firmy / instytucji
  Imię i nazwisko
  Telefon
  Adres e-mail
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arkance Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.081997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 z 1997r.).
  Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez Arkance Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz 1204)
  Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://cadportal.pl/rodo/

  • Facebook
  • YouTube