Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Wytwarzanie gadżetu – Fidget Spinner w Autodesk HSM- Trick 2

Autodesk Inventor, HSM czy Nastran In-CAD to programy, w których praca może przysporzyć sporo trudności. Startujemy z mini-cyklem, podczas którego podpowiemy, jak wymodelować oraz wytworzyć jeden z najpopularniejszych współczesnych gadżetów. Pokażemy sprytne narzędzia i wyjaśnimy najtrudniejsze zagadnienia na bazie Fidget Spinnera.

 Trick #2 – Fidget Spinner w Autodesk HSM

Jak wygląda drugi etap, czyli wytwarzanie najpopularniejszego gadżetu – Fidget Spinnera w programie Autodesk HSM? Drugi etap to dobór narzędzi do obróbki oraz wybór materiału, z jakiego ma być wykonany zaprojektowany gadżet.

 

Tips & Tricks – zapowiedzi:

Trick #3 Fidget Spinner w Autodesk Nastran In-CAD

 
 

Chcesz jeszcze bardziej poznać oprogramowanie i dowiedzieć się więcej?
Bądź z nami na webinarium 15 lutego o godzinie 11.00.

Imię i nazwisko:
Telefon kontaktowy:
Adres e-mail:
Zgodnie z prawem, aby przetworzyć Twoją rejestrację, musimy też poprosić Cię o wyrażenie zgody na przetwarzanie w/w danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 z 1997r.).

Możesz się też opcjonalnie zapisać do naszego newslettera, który będzie Cię informował na bieżąco o newsach w świecie CAD, najciekawszych wydarzeniach, praktycznych narzędziach i wielu innych. W każdej chwili możesz się łatwo z niego wypisać.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz 1204)Administratorem Twoich danych jest firma Aplikom Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://cadportal.pl/rodo

  • Facebook
  • YouTube