Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Wprowadzenie do AutoCADa LT – kurs multimedialny

Witaj,

nasz Dział Wsparcia Technicznego przygotował bezpłatną wersję szkolenia multimedialnego dla programu AutoCAD/AutoCAD LT 2017. Zachęcamy do skorzystania z materiałów szkoleniowych, które ułatwią pracę w oprogramowaniu Autodesk.

Aby przystąpić do szkolenia wystarczy wpisać poniżej adres e-mail, na który będziemy codziennie (przez 16 kolejnych dni) o tej samej porze wysyłać kolejne odcinki szkolenia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt

Dział Handlowy
Kontakt: 42 288 16 20 / info@aspero.pl

Zapisz się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez Aplikom zgodnie z Dz.U. z 1997 r. Nr 133, poz.883.
Wyrażam zgodę na wysyłanie drogą elektroniczną informacji inżynierskich przez Aplikom zgodnie z Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204.

Administratorem Twoich danych jest firma Aplikom Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://cadportal.pl/rodo/

Poleć znajomemu

Wpisz poniżej dane aby polecić ten kurs online:


Administratorem Twoich danych jest firma Aplikom Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://cadportal.pl/rodo

  • Facebook
  • YouTube