Register
A password will be e-mailed to you.

Samouczek do Revit Structure

pprs
Materiał „Pierwszy projekt w Revit Structure” przeznaczony głównie dla tych, którzy chcieliby rozpocząć pracę w Revit Structure, ale nie do końca wiedzą od czego zacząć. Całość składa się z podręcznika (również w formacie .PDF) i plików .RVT zawierających poszczególne etapy na drodze do stworzenia Pierwszego Projektu.

Wybrane narzędzia użytkownik pozna w praktyce podczas wykonywania modelu hali stalowej ze stropem zespolonym. Cały proces tworzenia modelu został podzielony na etapy, z których każdy porusza odrębne zagadnienia i prezentuje inny zestaw narzędzi. Jako efekt ostateczny użytkownik otrzyma model dwu – nawowej hali o konstrukcji ramowej.

Spis treści:

  1. Interfejs użytkownika
  2. Tworzenie szablonu projektowego
  3. Tworzenie nowego projektu/wczytywanie podkładu .DWG
  4. Tworzenie siatki osi konstrukcyjnych
  5. Tworzenie poziomów
  6. Wstawianie słupów
  7. Konstrukcja wsporcza stropu na poziomie +4,02
  8. Strop na blasze trapezowej
  9. Konstrukcja wsporcza dachu nad wysoką nawą
  10. Wzmocnienia belek dachowych

http://cadportal.pl/wp-admin/post.php?post=6306&action=edit#

 1. Fundamenty
 2. Tworzenie zestawień
 3. Formatowanie zestawień
 4. Filtry zestawień
 5. Arkusze wydruku
 6. Model analityczny
 7. Skróty i kombinacje klawiszowe oraz legenda

 

Aby otrzymać bezpłatny samouczek prosimy wypełnić poniższy formularz.
Nazwa firmy / instytucji
Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aplikom Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.081997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 z 1997r.).
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez Aplikom Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz 1204)Administratorem Twoich danych jest firma Aplikom Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://cadportal.pl/rodo

 

 • Facebook
 • YouTube