Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Biuletyn Inventor: Poszerzanie funkcjonalności programów Autodesk z wykorzystaniem aplikacji dodatkowych z Autodesk Exchange.

W celu usprawnienia funkcjonalności programu Autodesk Inventor 2013 w numerze tego biuletynu zostanie opisany sposób korzystania z aplikacji zewnętrznych dostępnych na portalu Autodesk Exchange. Portal ten posiada aplikacje produkcji Autodesk, jak również zewnętrznych producentów kompatybilne z środowiskiem programu Inventor. W zależności od pobranej aplikacji możemy uzyskać rozszerzenie funkcjonalności istniejących poleceń lub wprowadzenie nowej funkcjonalności posiadanego pakietu. Dodatkową zaletą witryny Autodesk Exchange jest również bezpłatna możliwość pobierania niektórych narzędzi.

 

Aby otrzymać dostęp do biuletynów technicznych Autodesk Inventor prosimy wypełnić poniższy formularz.
Nazwa firmy / instytucji
Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aplikom Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.081997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 z 1997r.).
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez Aplikom Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz 1204)Administratorem Twoich danych jest firma Aplikom Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://cadportal.pl/rodo

  • Facebook
  • YouTube