Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Nowy bezprzewodowy kontroler 3D firmy 3Dconnexion

Firma 3Dconnexion wprowadziła niedawno do swojej oferty bezprzewodowy kontroler SpaceMouse Pro Wireless. Zastosowana w myszy  technologia łączności bezprzewodowej  2,4 GHz zapewnia dostęp do materiałów 3D w czasie rzeczywistym. Bateria działa nawet przez dwa miesiące bez konieczności ładowania. Pracuj wydajniej, a nie ciężej — odpowiednie polecenia są automatycznie przypisywane do czterech inteligentnych klawiszy funkcyjnych. Klawisze QuickView ułatwiają wykrywanie błędów, swobodę wyboru opcji i umożliwiają bardziej efektywne prezentowanie podglądu projektu. Klawisze pomocnicze klawiatury ograniczają liczbę koniecznych ruchów ręki. Pełnowymiarowa wyściełana podpórka pod nadgarstek i 15 czułych klawiszy zapewniają komfortową pracę.

2014-08-11_083604

Doskonała nawigacja 3D

Stworzona dla profesjonalistów opatentowana nasadka kontrolera SpaceMouse Pro Wireless z sześcioma stopniami swobody ruchu (6DoF) zapewnia poczucie naturalnej nawigacji 3D. Dzięki temu można płynnie przesuwać, przybliżać i obracać modele oraz kamery. Z łatwością manipuluje się częściami, zespołami i projektami.  Ma się wrażenie, że niemal trzymamy model w rękach. Standardowa mysz zaznacza, tworzy i edytuje, natomiast mysz 3D SpaceMouse Pro Wireless obsługuje nawigację 3D i rewolucjonizuje dwuręczny styl pracy preferowany przez najlepszych na świecie inżynierów, architektów i specjalistów 3D.

Urządzenie ma możliwość przypisania złożonego z czterech sekcji menu radialne do dowolnych z 15 przycisków myszy SpaceMouse Pro Wireless dzięki czemu ma się łatwy dostęp do licznych najczęściej używanych poleceń.

W kilka sekund można utworzyć własne menu lub wybrać zestawy ustawień zaprojektowane z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu możliwości myszy SpaceMouse Pro Wireless.

Menu ekranowe myszy 3D SpaceMouse Pro Wireless odzwierciedla polecenia przypisane do inteligentnych klawiszy funkcyjnych, dzięki czemu można skoncentrować się na projektowaniu, a nie na poszukiwaniu właściwych skrótów klawiszowych.

Nawigacja 6DoF i klawisze QuickView myszy 3D SpaceMouse Pro Wireless ułatwiają wykrywanie błędów i sprawdzanie alternatywnych pomysłów oraz umożliwiają bardziej efektywne prezentowanie podglądu projektu. Jedno dotknięcie przycisku wystarczy, aby wyłączyć osie obrotu i przejść do trybu szkicowania z możliwością przesuwania i przybliżania/oddalania widoku. Mysz 3D SpaceMouse Pro Wireless umożliwia podgląd całego obrazu pod dowolnym kątem.

2014-08-11_084430

Wygodnie umieszczone klawisze pomocnicze klawiatury zapewniają szybki i wygodny dostęp do funkcji Control, Shift, Alt i Esc, ograniczając czas poświęcany na przenoszenie dłoni z myszy na klawiaturę.

Profesjonalni graficy 3D z całego świata korzystają z urządzeń firmy 3Dconnexion. A to oznacza, że ergonomia i jakość wykonania są zawsze na najwyższym poziomie. Pełnowymiarowa wyściełana podpórka pod nadgarstek myszy 3D SpaceMouse Pro Wireless zapewnia komfortową pracę. Każdy z 15 w pełni programowalnych klawiszy dotykowych został umieszczony tak, aby zapewnić maksymalną efektywność. Są one częścią precyzyjnej konstrukcji zbudowanej z komponentów o najwyższej jakości.

Odbiornik mikro-USB można podłączyć bezpośrednio do komputera lub użyć dwuportowego koncentratora USB (standardowo w zestawie). Dwa kable USB do wyboru ułatwiają podłączanie i ładowanie myszy 3D SpaceMouse Pro Wireless niezależnie od konfiguracji komputera.

2014-08-11_084452

 

  • Facebook
  • YouTube