Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Nowa Stacja Robocza DELL M2800

Na wiosnę tego roku Dell zapowiedział prezentację nowej mobilnej stacji roboczej M2800. Ma to być model „ekonomiczny” dedykowany dla mniej zaawansowanych aplikacji CAD.

M2800_630_wide
Notebook zostanie wyposażony w ekran o przekątnej 15,6” o rozdzielczości HD (1366 x 768 pikseli) lub Full HD (1920 x 1080 pikseli). Nie będzie możliwości zamówienia modelu z panelem w rozdzielczości QHD+ Laptop wyposażony będzie w najnowszej czwartej generacji procesory firmy Intel z serii Core i5 lub i7. Dostępne będą konfiguracje wyposażone w procesory dwu jak i czterordzeniowe. Stację będzie można wyposażyć w maksymalnie 16GB pamięci RAM.

Precision M2800 Workstation M2800

Dell zdecydował się na zastosowanie karty graficznej firmy AMD FirePro W4170M posiadającej 2GB własnej pamięci RAM. Dzięki temu notebook posiadać będzie certyfikat ISV (Independent Software Vendor), więc nie będzie żadnych problemów z uruchamianiem aplikacji takich jak Autodesk AutoCAD, Inventor and Revit, Dassault Systemes Solidworks.Notebook’a wyposażyć będzie można w standardowy dysk HDD o pojemności do 1TB, w hybrydowe dyski SSHD (więcej informacji tutaj), jak również w szybki dysk SSD. Waga stacji roboczej ma zaczynać się od 2,66kg i będzie zależna od zainstalowanych komponentów. Producent zapewnia na tego notebook’a 3 letnią gwarancję NBD (Next Bussines Day) w miejscu instalacji przez klienta. W Stanach Zjednoczonych cena modelu M2800 ma zaczynać się od 1199$. Sugerowanych cen na rynek Europejski Dell jeszcze nie podał.

Poniżej film prezentujący zalety nowej stacji roboczej:


  • Facebook
  • YouTube