Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Nowa bezprzewodowa mysz CADmouse Wireless

Firma 3dconnexion rozszerzyła swoją gamę produktów o bezprzewodową mysz CADmouse Wireless dedykowaną do pracy z oprogramowaniem CAD. Cechami wspólnymi dla wersji przewodowej jak i bezprzewodowej są przede wszystkim podobne gabaryty oraz rzadko spotykane 3 klawisze oraz rolka.

Urządzenie można połączyć z komputerem na trzy różne sposoby:
– za pomocą kabla USB – ładowany jest wtedy akumulator znajdujący się w myszy,
– za pomocą odbiornika USB
– poprzez sparowanie myszy z komputerem za pomocą technologii Bluetooth

Podobnie jak w przypadku wersji przewodowej również w nowym rozwiązaniu użytkownik ma duże możliwości dostosowania myszy do swoich potrzeb np. poprzez przypisanie klawiszom określonych funkcji lub przypisanie ulubionych poleceń do menu radialnego otwieranego za pomocą przycisku gestu. Trzy osobne klawisze zamiast połączenia środkowego z rolką przewijania również usprawnia pracę choć jest to rozwiązanie do którego napewno trzeba sie przyzwyczaić.

Czujnik optyczny w jaki została wyposażona zapewnia bardzo dużą rozdzielczość na poziomie 7200dpi. Dość duże gabaryty oraz masa sprawiają, że mysz leży w ręku pewnie a praca z nią nie męczy. Mysz posiada podstawę, która minimalizuje tarcie statyczne i sprawia, że przesuwanie myszy po podłożu idzie bardzo lekko.

Według producenta akumulator w myszy powinien pozwolić na 2 miesiące ciągłej pracy przy założeniu, że pracujemy z myszą około 40 godzin w tygodniu.

  • Facebook
  • YouTube