Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Konferencja CGS 2016 – BIM w infrastrukturze

Konferencja CGS 2016 - BIM w infrastrukturze

Konferencja CGS 2016 – BIM w infrastrukturze
22 listopada 2016 r. – Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Łódź

Firma CGS plus wraz ze swoim partnerem firmą Aplikom organizuje pierwszą polską Konferencję CGS. Celem spotkania CGS 2016 jest przedstawienie nowych i innowacyjnych rozwiązań technologii BIM dla inżynierii lądowej przeznaczonej dla profesjonalnych odbiorców.

Główny nacisk zostanie położony na profesjonalne rozwiązania w zakresie programów do projektowania infrastruktury drogowej i kolejowej specjalnie przystosowanych do wymogów polskiego rynku. Są to programy w języku polskim, wspierające polskie standardy oraz zintegrowane w procesie projektowania, wykorzystującego technologię BIM.

Goście specjalni oraz specjaliści inżynierii lądowej zaprezentują wiele ciekawych międzynarodowych projektów infrastrukturalnych, w których zastosowano przedstawione na konferencji rozwiązania.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w technice skanowania i wydruku wielkoformatowego oraz dokonać digitalizacji dokumentacji technicznej lub map na najnowszych urządzeniach wielkoformatowych Canon i Colortrac.

W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni zostaną zaprezentowane nowoczesne stacje robocze firmy Lenovo, które łączą w sobie szybkość pracy, niezawodność i awangardowy design. Uczestnicy konferencji będą mogli przetestować rozwiązania sprzętowe Lenovo w różnych konfiguracjach, pracując na najnowszych wersjach oprogramowania CGS plus.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
Zgłoszenia przyjmowane są do 18 listopada br. (piątek).

Szczegóły konferencji oraz rejestracja dostępne na stronie: www.konferencja-cgs.pl

 

 

 

  • Facebook
  • YouTube