Centrum Subskrypcyjne Autodesk – poradnik użytkownika branży mechanicznej

W tej prezentacji zostały przedstawione praktyczne wskazówki dotyczące pracy i wykorzystania Centrum Subskrypcyjnego Autodesk. Dzięki temu użytkownicy mogą dowiedzieć się w jaki sposób maksymalnie wykorzystać możliwości posiadanych narzędzi do projektowania, uzyskać dostęp do najnowszych wersji oprogramowania oraz usprawnić pracę dzięki elastycznym opcjom licencjonowania. Dodatkowo zostały przedstawione zalety chmury Autodesk 360 (optymalizacja rozwiązań, renderowanie w chmurze i inne).

 

Aby otrzymać dostęp do prezentacji wideo prosimy wypełnić poniższy formularz.
Nazwa firmy / instytucji
Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arkance Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.081997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 z 1997r.).
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez Arkance Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz 1204)Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://cadportal.pl/rodo

  • Facebook
  • YouTube