Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Autodesk Entertainment Creation Suite 2014

entertainment-creation-suite-2014-badge-1000px

Pakiet Autodesk Entertainment Creation Suite to potężny zestaw narzędzi do projektowania zaawansowanych animacji 3D. Dzięki oprogramowaniu zawartemu w pakiecie użytkownicy mają możliwość tworzenia treści jeszcze wyższej jakości niż do tej pory.

 

Oprogramowanie zawarte w pakiecie przeznaczone jest do bardzo zróżnicowanego grona profesjonalnych twórców grafiki i animacji 3D. Dzięki szerokiemu wachlarzowi specjalistycznego rodzaju narzędzi twórczych mają Państwo możliwość tworzenia zintegrowanych nowoczesnych projektów opartych na grafice 3D.
Oprogramowanie przeznaczone jest głównie dla Grafików, Twórców modeli 3D oraz animatorów poprzez:

 • Dostęp do kreatywnych rozwiązań poprzez potężne zestawy narzędzi
 • Tworzenie atrakcyjnych efektów i symulacji tłumu
 • Symulacji płynów , cząstki , tkanina, futro i włosy
 • Szybsze tworzenie atrakcyjnych efektów i symulacji
 • Ładowania i zapisywania dużych scen
 • Importowanie złożonych modeli i renderowania obiektów
 • Tworzenie wysokiej jakości animacji
 • Użyj narzędzia 3D najlepiej dostosowany do pracy
 • Edytowanie i oczyszczanie danych ruchowych
 • animowanie realistycznych twarzy

 

Entertainment Creation Suite 2014 wersje

Standard

Premium

Ultimate

Programy w pakiecie

maya-2014-badge-75x75Maya – Oprogramowanie oferuje kompleksowy  zestaw funkcji do twórczego animacji komputerowej 3D, modelowania, symulacji, renderingu i tworzenia kompozycji. Maya ma teraz technologię nowej generacji wyświetlacz, przyspieszone przepływy modelowania i nowe narzędzia do obsługi złożonych danych.

3ds-max-2014-badge-75x753ds Max – Oprogramowanie zapewnia kompleksowe możliwości modelowania 3D, animacji, renderingu i rozwiązania kompozycji i gry, filmu i grafiki. 3ds Max 2014 oferuje nowe narzędzia do tworzenia animacji tłumu i dopasowywania cząstek, perspektywy, a także wsparcie dla Microsoft DirectX 11 shaderów.

softimage-2014-badge-75x75Softimage – oprogramowanie do animacji postaci oferuje wysokiej wydajności narzędzia dla twórczych artystów i dyrektorów technicznych pracujących przy rozwoju gier 3D i efektach wizualnych.

motionbuilder-2014-badge-75x75MotionBuilder – Oprogramowanie do animacji postaci wirtualnej pozwala skuteczniej manipulować i precyzować dane z większą niezawodnością. Przechwytywanie, edytowanie i odtwarzanie złożonych animacji postaci w bardzo czułym, interaktywnym środowisku, i pracować z obszarem zoptymalizowanym zarówno dla animatorów jak i reżyserów.
mudbox-2014-badge-75x75Mudbox – malarstwo cyfrowe i oprogramowanie do rzeźbienia cyfrowego umożliwia tworzenie gotowych do produkcji cyfrowej grafiki 3D. Mudbox oferuje wysokiej wydajności środowiska i profesjonalnej jakości narzędzia, które pomogą Ci stworzyć bardzo realistyczne postacie 3D, zaawansowane środowiska, szczegółowe rekwizyty i atrakcyjne projekty koncepcyjne w krótszym czasie.
sketchbook-designer-2014-badge-75x75Sketchbook Designer –  oprogramowanie do szkicowania dla komputerów z systemem Windows ® lub Mac ® umożliwia tworzenie profesjonalnych projektów i jest łatwy w obsłudze dla każdego artysty. To intuicyjne oprogramowanie do szkicowania i malowania które może przekształcić komputer w kompletne zestaw narzędzi dla profesjonalnych artystów, ilustratorów i projektantów. Dostępna również dla urządzeń Google Android ™ Apple iPad ® i.

 

Produkty

entertainment-creation-suite-ultimate-2014-badge-75x75Entertainment Creation

Suite Ultimate 2014

maya-2014-badge-75x75Maya 2014 3ds-max-2014-badge-75x753ds Max 2014
MODELOWANIE
Intuicyjne kształtowanie postaci
Modelowanie siatki i wysokiej jakości powierzchni
Ścieżka postępowania przy tworzeniu geometrii
ANIMACJA
Animacja w czasie rzeczywistym    
Wierne odwzorowanie animacji twarzy    
Animacja za pomocą sprawdzonych narzędzi
EFEKTY I SYMULACJE
Procedural effects without scripting
Realistyczne symulacje
symulacja postaci w czasie rzeczywistym
WORKFLOW AND PIPELINE
Intuicyjne tworzenie koncepcji projektu  ✓
Sprawniejsze przepływy transferu danych  ✓
Wydajne przepływy pracy przekrój produktów  ✓
Sprawdzone narzędzia produkcyjne  ✓  ✓  ✓
 znacznie bardziej wydajne drzewo pracy  ✓

 

 • Facebook
 • YouTube