Register
A password will be e-mailed to you.

Autodesk AutoCAD Revit LT Suite

Autocad Revit LT Suite

Pakiet AutoCAD Revit LT Suite umożliwia zwiększenie wydajności pracy, ograniczenie liczby błędów koncepcyjnych oraz poprawienie komunikacji i koordynacji działań wewnątrz zespołów projektowych, a także automatyzację zarządzania zmianami, co przekłada się na skrócenie procesu tworzenia gotowej dokumentacji technicznej.

Pakiet AutoCAD Revit LT Suite zawiera:

 • AutoCAD LT
 • Autodesk Revit LT

 

Możliwości, jakie daje AutoCAD Revit LT Suite:

 • kreślenie i detalowanie w 2D,
 • projektowanie, modelowanie i wizualizacja w 3D,
 • tworzenie dokładniejszych oraz lepszych projektów i dokumentacji,
 • łatwiejsze i szybsze tworzenie oraz aktualizowanie rysunków DWG
 • pełna współpraca z zawartym w pakiecie AutoCAD LT
 • błyskawiczny rendering dzięki chmurze Autodesk 360 (wymagana aktywna subskrypcja),
 • bezpośrednia wymiana plików w formacie RVT i DWG.

AutoCAD LT
Oprogramowanie AutoCAD LT do kreślenia i detalowania stanowi profesjonalny wybór, ponieważ pozwala na zwiększenie efektywności projektowania. Dzięki AutoCAD LT możesz bardziej precyzyjnie i wydajnie tworzyć, dokumentować oraz wymieniać się rysunkami. Oryginalny format plików DWG zapewnia stabilność i kompatybilność. AutoCAD LT z jego potężnymi narzędziami został stworzony do kreślenia.

Autodesk Revit LT
Aplikacja Autodesk Revit LT dostarcza architektom, projektantom i profesjonalistom w budownictwie, zwłaszcza tym w małych przedsiębiorstwach, narzędzi, które ułatwią rozpoczęcie pracy wykorzystującej potencjał BIM. Program został zbudowany na platformie Autodesk Revit, oferuje wiele zapewnianych przez nią funkcji i pozwala na efektywną pracę w środowisku 3D z wykorzystaniem rzeczywistych obiektów budowlanych do szybszego tworzenia skoordynowanej dokumentacji.

Samouczek

Oddajemy w Państwa ręce bezpłatne opracowanie mające ułatwić pierwsze kroki w programie Autodesk Revit LT, który pomoże stworzyć model niewielkiego budynku biurowego a równocześnie poznać zasady pracy w programie, jego funkcjonalność i narzędzia. Celem publikacji „Mój pierwszy projekt” jest dostarczenie podstawowej wiedzy, która ułatwi i zachęci do dalszej pracy z programem.

Spis treści:

Wstęp
1. Wygląd programu
2. Siatka konstrukcyjna.
3. Parter – ściany konstrukcyjne.
4. Parter – słupy konstrukcyjne.
5. Parter – ściany działowe.
6. Parter – podłoga na gruncie
7. Piętro I. – ściany, słupy i strop nad parterem
8. Piętro II. – ściany i słupy
9. Piętro II. – strop nad piętrem I
10. Piętro II. – stropodach i attyka nad piętrem I
11. Piętro II. – stropodach i attyka nad piętrem II
12. Schody
13. Fundamenty
14. Drzwi i okna
15. Pomieszczenia
16. Wymiarowanie
17. Zestawienia
18. Teren i otoczenie
19. Arkusze wydruku.
Podsumowanie

Aby otrzymać bezpłatny samouczek prosimy wypełnić poniższy formularz.
Nazwa firmy / instytucji
Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arkance Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.081997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 z 1997r.).
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez Arkance Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz 1204)Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://cadportal.pl/rodo

 

baner-aspero

 • Facebook
 • YouTube