Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Analiza termiczna – Fidget Spinner w Autodesk Nastran In-CAD – Trick 3

Inventor Professional, HSM czy Nastran In-CAD to programy, w których praca może przysporzyć sporo trudności. Startujemy z mini-cyklem, podczas którego podpowiemy, jak wymodelować oraz wytworzyć jeden z najpopularniejszych współczesnych gadżetów. Pokażemy sprytne narzędzia i wyjaśnimy najtrudniejsze zagadnienia na bazie Fidget Spinnera.

 Trick #3 – Fidget Spinner w Autodesk Nastran In-CAD

Jak wygląda trzeci etap pracy na najpopularniejszym gadżecie – Fidget Spinnera w programie Autodesk Nastran In-CAD? W ostatnim kroku przeprowadzimy analizę termiczną i sprawdzimy, jak poradzi sobie z wysokimi temperaturami gadżet wykonany z tworzywa sztucznego ABS.

 

Tips & Tricks – poprzednie filmy:

Trick #1 Fidget Spinner w Inventor Professional
Trick #2 Fidget Spinner w Autodesk HSM

 

Chcesz jeszcze bardziej poznać oprogramowanie i dowiedzieć się więcej?
Bądź z nami na webinarium 15 lutego o godzinie 11.00.

Imię i nazwisko:
Telefon kontaktowy:
Adres e-mail:
Zgodnie z prawem, aby przetworzyć Twoją rejestrację, musimy też poprosić Cię o wyrażenie zgody na przetwarzanie w/w danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 z 1997r.).

Możesz się też opcjonalnie zapisać do naszego newslettera, który będzie Cię informował na bieżąco o newsach w świecie CAD, najciekawszych wydarzeniach, praktycznych narzędziach i wielu innych. W każdej chwili możesz się łatwo z niego wypisać.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz 1204)

  • Facebook
  • YouTube